OSK Lambo Warszawa
OSK Lambo Warszawa

Szkoła jazdy Warszawa

OSK Lambo Warszawa
OSK Lambo Warszawa
OSK Lambo Warszawa
OSK Lambo Warszawa
Samochody

Flota nowoczesnych samochodów, których marki, modele oraz wyposażenie są takie same, jak te stosowane na egzaminie praktycznym

Instruktorzy

Wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy

Ceny

Najwyższa jakość kursu w najniższej cenie

Dogodna lokalizacja

OSK Lambo znajduje się w Warszawie przy ulicy Radarowej, niedaleko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego

OSK Lambo
Prowadzenie samochodów to w dzisiejszych czasach ważna umiejętność, dzięki której możemy znacząco poprawić komfort życia. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie kursu na prawo jazdy! Niestety, sam kurs często nie wystarcza, żeby zdać egzamin państwowy. Zwłaszcza, że niektóre szkoły nastawione są bardziej na ilość kursantów, niż jakość kształcenia.

Ale nie OSK Lambo! Dzięki naszemu podejściu do nauki jazdy możemy pochwalić się dużymi sukcesami w zakresie przygotowania kursantów do państwowego egzaminu na prawo jazdy! O naszej skuteczności najlepiej świadczą pozytywne opinie osób, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług!
Kim jesteśmy i jak działamy?
Jako szkoła nauki jazdy, naszym głównym celem jest nie tylko jak najlepsze przygotowanie naszych kursantów do zdania egzaminu państwowego, ale również wyszkolenie doskonałych kierowców, którzy zdobytą wiedzę będą mogli wykorzystać również podczas codziennych sytuacji na drodze! W tym celu zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów,

którzy doskonale wiedzą, jak współpracować z kursantami w każdym wieku. Dysponujemy również flotą nowoczesnych samochodów, których marki, modele oraz wyposażenie są takie same, jak te stosowane na egzaminie praktycznym! Dodatkowo trasy naszych jazd szkoleniowych pokrywają się z drogami wybieranymi przez egzaminatorów podczas egzaminu państwowego.
Komfortowe warunki nauki jazdy
W naszej szkole staramy się przede wszystkim zapewnić kursantom komfortową atmosferę podczas nauki. Jako doświadczony ośrodek doskonale wiemy, jak ważny dla przyswajania wiedzy jest spokój oraz odpowiednie otoczenie, dlatego w OSK Lambo znajdziesz doskonale przygotowaną kadrę instruktorską, nowoczesną i dostosowaną do wymogów

egzaminacyjnych flotę pojazdów, a także odpowiednio wyposażone sale stworzone z myślą o nauce do teoretycznej części egzaminu. W OSK Lambo staramy się zapewnić kursantom jak najlepsze warunki, czego efektem jest bardzo duża zdawalność egzaminu na prawo jazdy wśród naszych podopiecznych!
Mieścimy się w Warszawie przy ulicy Radarowej
Gdzie nas szukać? Ośrodek Szkolenia Kierowców Lambo znajduje się w Warszawie przy ulicy Radarowej, niedaleko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego!

Więcej informacji na temat cen oraz aktualnych kursów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wszystkie osoby zainteresowane nauką oraz doskonaleniem jazdy zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług!
previous arrow
next arrow
Slider

JAZDY PROWADZIMY PONIEDZIAŁEK - NIEDZIELA W GODZINACH 6:00 - 23:00

KURS KATEGORII B

W tytule przelewu proszę wpisać:

  • Nazwisko i Imię (uczestnika kursu)
  • Nr PESEL
  • Nr telefonu
  • Proponowana data rozpoczęcia kursu

JAZDY DOSZKALAJĄCE KATEGORII B

W tytule przelewu proszę wpisać:

  • Nazwisko i Imię (uczestnika kursu)
  • Nr telefonu
  • Data opłacanych jazd
  • Godzina opłacanych jazd

KALENDARZ KURSÓW

< 2022 >
Lipiec
PnWtŚrCzwPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Formularz kontaktowyKontakt

Auto Szkoła LAMBO

ul. Radarowa 28, 02-137 Warszawa
tel: 888 333 667
tel: (22) 24 34 000
Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. : 10:00 - 19:00, Sob.: 9:00 - 15:00