Jazdy doszkalające Warszawa

Dobry instruktor jazdy powinien w trakcie kursów zrobić dwie rzeczy – nauczyć kursanta, jak bezpiecznie prowadzić pojazd oraz przygotować ucznia do zdania egzaminu praktycznego! Nawet najzdolniejszy kursant podczas niezwykle stresującej sytuacji, jaką bez wątpienia jest egzamin na prawo jazdy, może popełnićbłąd, który będzie równoznaczny z koniecznością powtórzenia części praktycznej. Dlatego w Ośrodku Szkolenia Kierowców Lambo bardzo dużą uwagę przywiązujemy do zapoznania naszych kursantów z najczęściej wybieranymi przez egzaminatorów trasami, tak żeby bez problemu poradzili sobie z nawet najtrudniejszymi wyzwaniami na drodze.

Doszkalanie z części teoretycznej i praktycznej

Przygotowując kursantów do egzaminu na prawo jazdy pamiętamy zarówno o jego części teoretycznej jak i praktycznej. Dlatego osoby decydujące się na kurs w OSK Lambo mogą mieć pewność, że biorąc udział w naszych zajęciach zyskają wiedzę niezbędną do zdania obu modułów egzaminu!

Nad jakością prowadzonych u nas kursów czuwają wykwalifikowani instruktorzy, którzy nie tylko posiadają ogromną wiedzę – zarówno praktyczną i teoretyczną – oraz doświadczenie, ale również potrafią w sposób przystępny i efektywny przekazać te informacji uczestnikom kursów.

Dla kogo jazdy doszkalające?

Teoria Malcolma Gladwella głosi, że żeby osiągnąć mistrzostwo w jakiejś dziedzinie, na ćwiczenia należy poświęcić co najmniej dziesięć tysięcy godzin. Trzydzieści godzin przewidziane na naukę jazdy wypada przy tej zasadzie bardzo blado. Dla większości kursantów taka ilość czasów nie wystarczy, żeby opanować poprawną technikę jazdy,

nie wspominając już o poczuciu się pewnie za kierownicą! Dlatego większość z nich decyduje się na wykupienie dodatkowych jazd. Ale nie tylko osoby starające się o prawo jazdy mogą skorzystać z nadprogramowych godzin! W naszym ośrodku w Warszawie prowadzimy również jazdy doszkalające dla osób, które chciałyby poprawić lub odświeżyć już nabyte umiejętności!

Masz już prawo jazdy, ale nie czujesz się pewnie?

Masz już prawo jazdy, ale nie czujesz się pewnie jako kierowca? A może miałeś dłuższą przerwę w prowadzeniu pojazdu i chciałbyś nieco odkurzyć nabytą wiedzę? W takich przypadkach warto skorzystać z pomocy profesjonalnych instruktorów jazdy, którzy pomogą Ci znów poczuć się pewnie za kierownicą!

Dzięki obecności instruktora i świadomości, że auto, którym się poruszasz, zostało specjalnie dostosowane do potrzeb nauki jazdy, poczujesz się pewniej i szybciej przypomnisz sobie wszystkie wyuczone kiedyś manewry. Dodatkowe jazdy z instruktorem to doskonały sposób na szybki powrót do społeczności kierowców!

Cennik jazd doszkalających

Chciałbyś przygotować się do egzaminu na prawo jazdy? A może pragniesz odświeżyć swoje umiejętności i znów poczuć się pewnie w roli kierowcy? W każdym z tych przypadków zapraszamy na jazdy doszkalające do Ośrodka Szkolenia Kierowców Lambo! Cennik kursów wraz z ofertami promocyjnymi znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych!